Пресс-релизы

Пресс-релиз — ноябрь 2019

By 20 ноября 2019 No Comments

HORECA Design: На Interior Mebel 2020 спеціальний розділ представить меблі для готелів, ресторанів та барів

Перша інтер’єрна виставка в 2020 році, яка задає тренди, чекає вас з 5-го по 9-е лютого у Києві. Найпрестижніша подія інтер’єрної індустрії України представить актуальні тенденції, насичену програму майстер-класів та цікаві події.

В новому розділі виставки HORECA Design провідні виробники меблів, освітлення та декору для готелів, ресторанів та барів представлять свою продукцію найширшій аудиторії професіоналів ринку. Представлені тематичні експозиції допоможуть дизайнерам, архітекторам і генеральним підрядникам підібрати стильні та ергономічні предмети інтер’єру для реалізації комплексних контрактних завдань.
Виставка INTERIOR MEBEL – це ідеальна платформа для презентації останніх тенденцій, нових колекцій меблів та інноваційних проектів, а також особливе місце зустрічі архітекторів, дизайнерів з галузевими фахівцями та виробниками меблів, освітлення і інтер’єрного декору.
В дизайнерському хабі Auditorium 2020 будуть організовані численні майстер-класи, конференції та панельні дискусії від провідних українських і європейських дизайнерів та архітекторів. Автор головної інсталяції виставки – одна з найуспішніших українських студій YOD Design.
Приєднуйтесь до Interior Mebel 2020, міжнародної вітрини продукції преміум-класу та потужного майданчику для розвитку ділових контактів в Україні!

Организаторы
KDM International Srl – Италия — Тел. +39 051 3540411 • info@kdm-international.com
Proexpo Tov – Украина  — Тел. +380975212181 • tovpro2@gmail.com